Njerez te cuditshem

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Empty Re: Njerez te cuditshem

Mesazh nga LEDI prej Mon Mar 31, 2008 4:22 pm

Njerez te cuditshem - Faqe 2 In_att10
LEDI
LEDI
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 81
Location : italy
Registration date : 12/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Empty Re: Njerez te cuditshem

Mesazh nga LEDI prej Mon Mar 31, 2008 4:22 pm

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Obiett10
LEDI
LEDI
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 81
Location : italy
Registration date : 12/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Empty Re: Njerez te cuditshem

Mesazh nga LEDI prej Mon Mar 31, 2008 4:23 pm

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Donna_12
LEDI
LEDI
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 81
Location : italy
Registration date : 12/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Empty Re: Njerez te cuditshem

Mesazh nga LEDI prej Mon Mar 31, 2008 4:23 pm

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Strana10
LEDI
LEDI
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 81
Location : italy
Registration date : 12/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Empty Re: Njerez te cuditshem

Mesazh nga LEDI prej Mon Mar 31, 2008 4:25 pm

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Foto2010
LEDI
LEDI
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 81
Location : italy
Registration date : 12/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Empty Re: Njerez te cuditshem

Mesazh nga LEDI prej Mon Mar 31, 2008 4:25 pm

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Foto2210
LEDI
LEDI
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 81
Location : italy
Registration date : 12/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Empty Re: Njerez te cuditshem

Mesazh nga LEDI prej Mon Mar 31, 2008 4:26 pm

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Formul10
LEDI
LEDI
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 81
Location : italy
Registration date : 12/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Empty Re: Njerez te cuditshem

Mesazh nga Lola prej Tue Apr 01, 2008 6:48 pm

Njerez te cuditshem - Faqe 2 0410
Lola
Lola
VIP
VIP

Numri i postimeve : 23
Registration date : 19/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Empty Re: Njerez te cuditshem

Mesazh nga Lola prej Tue Apr 01, 2008 6:56 pm

Njerez te cuditshem - Faqe 2 536012
Lola
Lola
VIP
VIP

Numri i postimeve : 23
Registration date : 19/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Empty Re: Njerez te cuditshem

Mesazh nga Lola prej Wed Apr 02, 2008 11:54 am

Njerez te cuditshem - Faqe 2 536110
Lola
Lola
VIP
VIP

Numri i postimeve : 23
Registration date : 19/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Empty Re: Njerez te cuditshem

Mesazh nga LEDI prej Thu Apr 10, 2008 1:15 pm

Brad Williams, njeriu Google

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Njeriu10


Burri ne foto quhet Brad Williams, eshte 51 vjec dhe e quajne “Njeriu Google“. Motivi eshte i thjeshte: ky zoteri di gjithcka. Gjithcka qe i thuhet. Gjithcka qe lexon. Madje edhe gjithcka qe degjon me veshet e tij edhe pa vemendje. Nuk arrin te harroje asgje.

Kujton cdo gje, emer apo numer me te cilin ka pasur te beje, madje edhe motin e te gjitha diteve qe ka jetuar. Gjendja e tij quhet shkencerisht ipertimezi (hyperthymesia), dhe eshte kaq e rralle sa ne motorin e kerkimit Google dalin vetem 2 rezultate.
LEDI
LEDI
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 81
Location : italy
Registration date : 12/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Empty Re: Njerez te cuditshem

Mesazh nga LEDI prej Thu Apr 10, 2008 1:17 pm

Sambath Uon dhe miku i tij i vecante


Njerez te cuditshem - Faqe 2 Sambat10


Nuk duhet te jete e lehte per nje prind te gjeje nje kafshe shtepiake per femijen e tij, qe t’i beje shoqeri dhe t’a beje te defrehet.

Por prinderit e ketij djali mund te ndihen me fat, te pakten ne kete rast, sepse vogelushi i tyre Sambath e ka gjetur mikun e tij me te mire. Djali nuk pranon te shkoje ne shtrat pa mikun e tij te gjate 6 metra, nje piton Burmez qe e ka quajtur Lucky. “E dua shume pitonin, njesoj sa dua motren time” - thote Sambath - “Te gjithe shoket e mi jane xheloze per te”.

Kur Lucky ka hyre per here te pare ne fshat duke rreshkitur, ishte vetem 50 cm i gjate dhe Sambath ishte 3 muajsh.

Prinderit e tij jane perpjekur ta perzene gjarprin ne pyll plot tre here, por nuk ka qene e mundur sepse ai gjithmone eshte rikthyer.

E ema e Sambath, Kim Kanara, ka deklaruar: “I gjejme gjithmone duke fjetur bashke. Kjo gje ka 6 vjet qe perseritet”.
“Tashme eshte nje pjesetar i familjes. Ha me ne, jeton ne te njejten cati me ne, lahet me ne dhe ne lutemi edhe per shendetin e tij”. Pjesetaret e kesaj familje jane te bindur se Lucky ka fuqi kuruese. “Disa plage jane sheruar pasi jane bekuar nga gjarpri” deklaron e ema.
LEDI
LEDI
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 81
Location : italy
Registration date : 12/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Empty Re: Njerez te cuditshem

Mesazh nga dakku prej Mon May 05, 2008 7:07 pm

Njerez te cuditshem - Faqe 2 36_pic10
dakku
dakku

Numri i postimeve : 57
Registration date : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Empty Re: Njerez te cuditshem

Mesazh nga dakku prej Mon May 05, 2008 7:08 pm

Njerez te cuditshem - Faqe 2 37_pic10
dakku
dakku

Numri i postimeve : 57
Registration date : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Empty Re: Njerez te cuditshem

Mesazh nga dakku prej Tue May 06, 2008 4:41 pm

Njerez te cuditshem - Faqe 2 13_pic10
dakku
dakku

Numri i postimeve : 57
Registration date : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Empty Re: Njerez te cuditshem

Mesazh nga dakku prej Tue May 06, 2008 4:41 pm

Njerez te cuditshem - Faqe 2 37_pic11
dakku
dakku

Numri i postimeve : 57
Registration date : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Empty Re: Njerez te cuditshem

Mesazh nga dakku prej Tue May 06, 2008 4:42 pm

Njerez te cuditshem - Faqe 2 42_pic10
dakku
dakku

Numri i postimeve : 57
Registration date : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Empty Re: Njerez te cuditshem

Mesazh nga dakku prej Tue May 06, 2008 4:43 pm

Njerez te cuditshem - Faqe 2 01_pic10
dakku
dakku

Numri i postimeve : 57
Registration date : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njerez te cuditshem - Faqe 2 Empty Re: Njerez te cuditshem

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi