Britney Spears

Shko poshtė

Britney Spears Empty Britney Spears

Mesazh nga Blerta prej Wed May 07, 2008 6:45 pm

E dehur dhe nė topless, Britney Spears ka detyruar dhe ftuar njė student 21-vjeēar pėr tė hyrė nudo nė pishinėn e njė hoteli. Matt Encin ias, ėshtė emri i “presė” qė i ka rrėfyer tė gjitha kėto pėr revistėn amerikane “Us Weekly”. “Britney kishte pirė “Mohito” dhe “Jack Daniels”, dhe ka qenė ajo qė nisi e para tė zhvishej”, - ka thėnė Matt. Dhe pastaj, tė dy sė bashku janė ngjitur nė dhomėn e gjumit… ajo qė ndodhi nė pishinė ka lėnė pa fjalė gjithė tė pranishmit. “Britney vendosi kėmbėn mes kėmbėve tė mia dhe unė mund tė ndjeja shumė pranė trupin e saj. Pastaj e putha nė qafė. Trupi i saj ishte i mrekullueshėm. Ta puthja ishte mjaft sensuale dhe eksituese. Ėshtė fenomenale”.
Blerta
Blerta
VIP
VIP

Numri i postimeve : 27
Age : 32
Registration date : 24/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi