Cfare muzike ju pelqen?

Shko poshtė

Cfare muzike ju pelqen? Empty Cfare muzike ju pelqen?

Mesazh nga **_THE GODFATHER_** prej Mon Mar 10, 2008 7:06 pm

hip-hop
**_THE GODFATHER_**
**_THE GODFATHER_**
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 114
Location : ITALIA
Registration date : 27/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://milan.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare muzike ju pelqen? Empty Re: Cfare muzike ju pelqen?

Mesazh nga FATOS prej Mon Mar 10, 2008 7:30 pm

hip -hop , house , dance ....
FATOS
FATOS
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 65
Age : 34
Location : italy
Registration date : 10/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare muzike ju pelqen? Empty Re: Cfare muzike ju pelqen?

Mesazh nga **_ALBANIAN_** prej Wed Mar 19, 2008 12:36 pm

metallica
**_ALBANIAN_**
**_ALBANIAN_**
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 51
Registration date : 28/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://milan.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare muzike ju pelqen? Empty Re: Cfare muzike ju pelqen?

Mesazh nga LEDI prej Thu Mar 20, 2008 4:56 pm

Popullore..ec aty....
LEDI
LEDI
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 81
Location : italy
Registration date : 12/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare muzike ju pelqen? Empty Re: Cfare muzike ju pelqen?

Mesazh nga Lola prej Thu Mar 20, 2008 8:13 pm

mua me pelqen muzika e lehte dhe romantike!!!!! Embarassed
Lola
Lola
VIP
VIP

Numri i postimeve : 23
Registration date : 19/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare muzike ju pelqen? Empty Re: Cfare muzike ju pelqen?

Mesazh nga robialb prej Mon Apr 28, 2008 6:01 pm

Mua rroku dhe shoket e tij Laughing
robialb
robialb
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 8
Registration date : 24/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare muzike ju pelqen? Empty Re: Cfare muzike ju pelqen?

Mesazh nga Blerta prej Tue Apr 29, 2008 10:29 am

mua me pelqejn te gjith rrymat muzikore

por zakonisht degjoj house,dance dhe keng te lehta shqiptare


ps. robialb ore rrokun e njoh po shoket kush jan? lol!
Blerta
Blerta
VIP
VIP

Numri i postimeve : 27
Age : 32
Registration date : 24/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare muzike ju pelqen? Empty Re: Cfare muzike ju pelqen?

Mesazh nga robialb prej Tue Apr 29, 2008 3:31 pm

tani per tani shoket me te afert jane "dancehall" dhe "reggaeton" me ne krye NOTCH(kengetar)
robialb
robialb
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 8
Registration date : 24/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare muzike ju pelqen? Empty Re: Cfare muzike ju pelqen?

Mesazh nga Tony Montana prej Tue Apr 29, 2008 3:48 pm

POPULLORE ...house ...hip-hop...etj
Tony Montana
Tony Montana

Numri i postimeve : 27
Age : 31
Location : Tirana.Albania
Registration date : 28/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare muzike ju pelqen? Empty Re: Cfare muzike ju pelqen?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi